Neem Patra Powder

Napíšte recenziu ako prvý!

Pripravujeme. Pravdepodobný dátum naskladnenia je 22.8.2018.

Neem Patra Powder je 100% prírodný prášok z listov rastliny Neem (Azadirachta Indica). Neem sa používa predovšetkým na kožné, tráviace a zápalové ochorenia. Priaznivo ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu pred nežiadúcimi mikroorganizmami (baktérie, vírusy, plesne...). Prášok Neem Patra je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie.

Dostupnosť: skladom

Excl. Tax: 12,42 € Incl. Tax: 14,90 €

Popis

Details

Neem Patra Powder Planet Ayurveda je 100% prírodný prášok z listov rastliny Azadirachta Indica (Neem) určený predovšetkým na vnútorné použitie. Použiť ho môžete ale aj zvonku na skrášlenie pleti a vlasov do Vami pripravených krémov a pleťových másk, zábalov na vlasy či zubných pást.

Balenie obsahuje 100g prášku.

Jedná sa o 100% prírodný produkt. Neobsahuje žiadne prídavné ani pomocné látky a iné plnivá.

Ak máte záujem o čo najsilnejší vnútorný účinok, odporúčame Kapsuly NEEM Planet Ayurveda plnené najúčinnejšou formou - štandardizovaným extraktom.

 

Účinky rastliny Neem (Azadirachta Indica, Zederach indický):

Neem sa používa v ajurvédskej medicíne pri liečbe rôznych ochorení. Z hľadiska ajurvédy znižuje dóše Pitta a Kapha, čo sa používa predovšetkýmu ochorení spôsobených zvýšením týchto energií, ako sú rôzne kožné ochorenia (psoriáza, ekzémy, svrbenie pokožky), lepra, tráviace ťažkosti (vredy, zvracanie), leukoderma (poruchy pigmentácie), bolesť a zápal kĺbov. Neem sa taktiež používa na urýchlenie hojenia rán a vredov.  

Neem priaznivo ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu pred vírusmi, baktériami a plesňami. V Indii sa používa ako prírodné antibiotikum.

Prášok sa s obľubou pridáva do rôznych domácky vyrobených kozmetických prípravkov, ako sú zubné pasty, zábal na vlasy, či pleťové masky.

Ajurvédske vlastnosti: Vata: +     Pitta: -     Kapha: -

 

Odporúčané kombinácie: Pre lepší efekt odporúčame kombinovať s kapsulami AMALAKI (zníženie energie Pitta, bohatý zdroj vitamínu C).

Neprehliadnite:

 

Popis balenia Neem Patra Powder Planet Ayurveda:

  • Balenie: 100g 100% prírodného prášku z listov rastliny Azadirachta Indica (Neem) 
  • 100% vegetariánsky produkt
  • Odporúčané dávkovanie na vnútorné použitie: 1 - 2 zarovnané čajové lyžičky 2x denne.
  • Jedná sa čisto prírodný produkt bez akýchkoľvek chemikálií, aditív či lacných plnív.
  • S produktom značky Planet Ayurveda si kupujete kvalitu. Viac o značke a jej odborníkoch si prečítajte tu.

Upozornenie: Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.